img

Kolejne trzy gwiazdki zabłysną w Sosnowcu

Fot. www.freedigitalphotos.net

W samym sercu Sosnowca, w 130-letniej kamienicy na rogu ulic Modrzejowskiej i Warszawskiej, powstaje nowy Hotel Centrum. Jak poinformowała Anna Wandzel, Manager hotelu, swoich pierwszych gości obiekt przyjmie z początkiem grudnia br.

Do dyspozycji gości oddanych zostanie 30 pokoi, w tym typu Standard (jedno- i dwuosobowe), Superior (dwa oddzielne pomieszczenia – sypialnia i pokój dzienny) oraz cztery apartamenty. Standardowe wyposażenie pokoju obejmować będzie: biuro do pracy, telefon, telewizor LCD, bezprzewodowy Internet, garderobę, suszarkę do włosów oraz zestaw kosmetyków.

Centrum będzie doskonałym miejscem na przeprowadzenie konferencji, szkoleń czy spotkań biznesowych. Zaplecze konferencyjne składać się będzie z trzech sal, których nazwy i wystrój nawiązują do czasów zaborów (nazwy sal to Rosyjska, Austriacka i Pruska). Sale będą mogły pomieścić ok. 100 osób.

W piwnicach otwarta zostanie również Restauracja Warszawska wraz z pubem. - Lokal nawiązywać będzie wystrojem i atmosferą do niezwykłych czasów 20-lecia międzywojennego. W takim samym klimacie planujemy również powitać Nowy Rok – dla naszych gości przygotowujemy specjalne atrakcje – o szczegółach będziemy informować już wkrótce na naszej stronie internetowej oraz profilu Facebook - tłumaczy w rozmowie ze mną Anna Wandzel.

Data publikacji: 30.10.2013