img

Q Hotel Plus Katowice – nowy czterogwiazdkowiec już otwarty!

www.qhotels.pl

W dniu 9 maja br. otwarto nowy obiekt konferencyjny należący do sieci Q Hotel. Czterogwiazdkowiec o nazwie Q Hotel Plus Katowice zlokalizowany jest w sercu miasta, w niedalekiej odległości od Dworca Głównego oraz innych ważnych punktów komunikacyjnych. Obiekt dysponuje komfortową bazą noclegową, jak również znakomicie przygotowanym zapleczem konferencyjnym.

Organizatorom spotkań firmowych Q Hotel Plus Katowice oferuje dwie profesjonalne sale konferencyjne, których łączna powierzchnia to 90 mkw. Połączone sale pozwalają na przeprowadzenie konferencji, szkoleń oraz innych wydarzeń biznesowych dla grup do 120 osób. Oba pomieszczenia umiejscowione są w części parterowej obiektu, wyposażone w system klimatyzacji i dostęp do światła dziennego. Poza kompleksowym wyposażeniem hotel oferuje gościom możliwość bezpłatnego korzystania z internetu Wi-Fi.

W Q Hotelu Plus Katowice znajdują się nowoczesne i ergonomiczne pokoje, które tworzą wygodną bazę noclegową dla 242 gości. Każdy pokój wyposażony jest w sejf z laptopem, a także biurko i wygodne krzesło, stwarzające znakomite warunki dla osób podróżujących w calach służbowych. Dodatkowo hotel dysponuje restauracją mogącą pomieścić 100 gości, a także lobby barem oraz parkingiem. Wnętrza obiektu wyróżniają się nowoczesnością i elegancją.

Data publikacji: 23.05.2017

Aktualności


Zobacz więcej >

Nasi partnerzy