Q Hotel Plus Katowice

ul. Wojewódzka 12, 40-026 Katowice(śląskie)

tel. 32 740 99 40

katowiceplus@qhotels.pl

Miejsca noclegowe 242 miejsca noclegowych
zaplecze gastronomicznezaplecze gastronomiczne
drink bardrink bar
udogodnienia dla niepełnosprawnychudogodnienia dla niepełnosprawnych
sejfsejf
parkingparking
projektor komputerowyprojektor komputerowy
ekranekran
flipchartflipchart
nagłośnienienagłośnienie
dostęp do internetudostęp do internetu

Rezerwacja sali konferencyjnej:

Natalia Dorszewska
tel. 575 011 555, mail: ndorszewska@qhotels.pl

Aleksandra Wawrzonek
tel. 690 816 888, mail: awawrzonek@qhotels.pl

Paulina Garczarczyk
mail: pgarczarczyk@qhotels.pl
Nr Nazwa sali Powierzchnia Możliwość ustawienia stolow
1 Sala Frappe (Pokaż) 45
25
2 Sala Mocca (Pokaż) 45
25
3 Sala Frappe+Mocca (Pokaż) 90
50

Informacje

Centrum Konferencyjne w Q Hotel Plus Katowice dysponuje 2 klimatyzowanymi i kompleksowo wyposażonymi salami konferencyjnymi o nazwach Frappe i Mocca możliwymi do połączenia w jedną dużą o łącznej powierzchni 90 m2, umożliwiając tym samym organizację prezentacji, konferencji, szkoleń oraz wykładów dla około 120 osób. Ponadto oferta konferencyjna hotelu obejmuje szeroki wybór przerw kawowych, obiadów oraz kolacji.
 
Wszystkie nasze sale konferencyjne znajdują się na parterze hotelu i posiadają dostęp do światła dziennego. Sale konferencyjne są zlokalizowane na parterze i są wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt przydatny podczas organizacji konferencji:
  • projektor multimedialny (podwieszany)
  • ekran (wysuwany z sufitu)
  • internet bezprzewodowy
  • mikrofon bezprzewodowy
  • laptop na życzenie
  • klimatyzacja
  • flipchart
Pokoje
Hotel posiada 121 nowoczesnych, w pełni wyposażonych pokoi o zróżnicowanym standardzie, w tym jeden Apartament. Wnętrze Q Hotel Plus Katowice jest proste i nowoczesne. W każdym pokoju znajdą Państwo komfortowe i duże łóżko, klimatyzację, zestaw do parzenia kawy i herbaty, wodę mineralną i telewizor.
 
W odpowiedzi na oczekiwania Gości biznesowych pokoje wyposażyliśmy także w sejfy mieszczące laptopa, biurka z krzesłami do pracy oraz żelazka i deski do prasowania. W łazienkach znajdują się prysznice, ekskluzywne kosmetyki, ręczniki, czy suszarki do włosów. W każdym pokoju Goście mogą korzystać z darmowego Internetu. Wnętrza pokoi są nowoczesne, a ich kompleksowe wyposażenie zapewnia pełen komfort pobytu.
 
Restauracja
Restauracja w Q Hotel Plus Katowice to miejsce idealne nie tylko dla Gości hotelowych, ale także z uwagi na swoje wyjątkowe położenie w centrum miasta, także dla turystów i mieszkańców Katowic. Restauracja proponuje tradycyjną kuchnię śląską, organizuje także imprezy okolicznościowe.
 
Wystrój restauracji i lobby baru to połączenie prostoty, elegancji i nowoczesności. Nasz Lobby Bar to przytulne miejsce, idealne do relaksu przy książce z naszej biblioteczki, gazecie, czy dużym telewizorze.

Voucher

Nasi partnerzy